خانه / اخبار / احتکار ۱۰۵هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب تهران

احتکار ۱۰۵هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب تهران

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ علی ولی‌پور گودرزی با اعلام خبر کشف بیش از ۱۰۵ هزار حلقه لاستیک دولتی در جنوب تهران اظهار کرد: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که انبارداری در حوالی خیابان رجایی مقدار زیادی لاستیک به‌قیمت دولتی را احتکار کرده است که بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه در بررسی‌های پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد، گفت: نتیجه تحقیقات انجام‌شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری عامل یا عاملان احتکار و بازرسی از انباری اخذ شد و تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از این انبار ۱۰۵ هزار و ۷۲۵ حلقه انواع لاستیک به‌قیمت دولتی احتکارشده مربوط به ۲۱ شرکت شخصیت حقوقی کشف و در نهایت با دستور قضائی تمام اموال توقیف و انبار پلمب شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی مبنی بر شناسایی عامل یا عاملان احتکار، چگونگی خرید کالا، نحوه توزیع آن و رهگیری ارزهای احتمالی تخصیصی در حال بررسی است، اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بیش از ۵۲۸ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام/+

درباره ی admin

همچنین ببینید

امکان گزارش سایت‌های قمار و شرط‌بندی به دادستانی کل کشور

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛  معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور امکان دریافت گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *