خانه / اخبار / تذکری که جان نگهبان پارک را گرفت/ قاتل خود را به دیوانگی زد

تذکری که جان نگهبان پارک را گرفت/ قاتل خود را به دیوانگی زد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۲۰ شنبه بیستم اردیبهشت ماه، نگهبان پارک لولاگر به سمت مرد جوانی که روی چمنهای پارک در حال راه رفتن بود رفت و از او خواست از فضای سبز بیرون بیاید اما آن مرد جوان به رفتارهای مرد نگهبان واکنش تندی نشان داد.

مرد جوان ضمن بی‌اعتنایی به تذکرات نگهبان پارک و قدم زدن روی چمنهای فضای سبز، به سمت نگهبان رفته و با وی درگیر شد.

مرد جوان در همان ابتدای درگیری نگهبان را به سمت عقب هل داد که نگهبان پارک روی زمین افتاد و سرش با جدول کنار فضای سبز برخورد کرد.

مرد جوان با دیدن خونریزی از سر نگهبان پارک پا به فرار گذاشت و نگهبان پارک با تماس مردم با اورژانس، به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد.

تلاش پزشکان برای نجات جان نگهبان پارک ادامه داشت اما وی بعد از سه روز روی تخت بیمارستان به خاطر خونریزی در ناحیه سر دچار مرگ مغزی شد و خانواده وی با حضور در کلانتری ۱۴۸ انقلاب نسبت به قتل پدرشان توسط مرد جوان اعلام شکایت کردند.

تحقیقات برای دستگیری مرد جوان ادامه داشت تا اینکه شامگاه چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه دختر مرد نگهبان با مراجعه به کلانتری از حضور عامل قتل پدرش در همان پارک لولاگر خبر داد که به سرعت تیمی از مأموران برای دستگیری قاتل نگهبان پارک وارد عمل شدند.

مأموران پس از حضور در پارک لولاگر، مرد جوان را دستگیر کردند؛ در حالیکه افراد حاضر در پارک شهادت می‌دادند وی، عامل مرگ نگهبان پارک است اما این شخص خودش را به دیوانگی زد.

سرهنگ حسن نورآبادی؛ رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه عامل این درگیری خود را به دیوانگی زده است متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام قضائی در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

فیلم| گرداندن تعدادی از اراذل شرق تهران

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پیش از ظهر امروز تعدادی از اراذل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *