خانه / اخبار / حمله سارق با تیغ جراحی به مأمور پلیس

حمله سارق با تیغ جراحی به مأمور پلیس

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سرهنگ عبدالوهاب اعلایی با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم خودرو در بامداد روز گذشته، در این رابطه اظهار کرد: به دنبال تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ و گزارش درگیری واحد گشت کلانتری ۱۵۶ افسریه با دو سارق، بلافاصله اکیپ کمکی به اتوبان بسیج شمال به جنوب، اعزام و مشخص شد، واحد موتورسوار کلانتری ۱۵۶ حین گشت‌زنی به یک خانم و یک آقا مشکوک شدند.

رئیس کلانتری ۱۵۶ افسریه ادامه داد: این دو نفر در حال خم کردن در یک خودروی ۲۰۶ بودند و قصد سرقت از خودرو را داشتند که با حضور مأموران موتورسوار و دستور ایست، این دو نفر به صورت پیاده اقدام به فرار کردند؛ مأمور گشت نیز  این دو سارق، را دنبال کرد.

وی افزود: در ادامه مسیر و برای رهایی از دست پلیس، سارق مرد با تیغ جراحی ابتدا اقدام به خودزنی کرده و خود را از نواحی سر، صورت و گردن زخمی کرد.

به گفته اعلایی، در ادامه، سارق با تیغ جراحی به پای راست مأمور گشت نیز ضربه وارد کرده و باعث زخمی شدن وی شد، در نهایت نیروهای کمکی با استفاده از فنون دفاع‌شخصی سارقان را دستگیر کرده و به کلانتری ۱۵۶ افسریه منتقل کردند.

رئیس کلانتری ۱۵۶ افسریه بیان کرد: پس از دستگیری سارقان، عوامل اورژانس نیز در صحنه حاضر شدند تا به وضعیت سارق مرد که خودزنی کرده بود و همچنین مأمور گشتی آسیب‌دیده، رسیدگی کنند.

این مقام انتظامی افزود: پس از معاینه، مشخص شد سارق آسیب چندانی ندیده بود و به صورت سرپایی درمان شد اما  مأمور گشت که از ناحیه پا آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل شد.

اعلایی خاطرنشان کرد: پس از بررسی، از کوله‌پشتی سارق خانم دو ضبط صوت سرقتی خودرو کشف و برای آنها پرونده قضایی، تشکیل شد.

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

امکان گزارش سایت‌های قمار و شرط‌بندی به دادستانی کل کشور

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛  معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور امکان دریافت گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *