خانه / اخبار / سقوط دکل مخابراتی بر روی کابل و تیر برق + تصاویر

سقوط دکل مخابراتی بر روی کابل و تیر برق + تصاویر

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر سقوط دکل مخابراتی در محله حکیمیه، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۶:۳۱ امروز حادثه سقوط دکل مخابراتی در محله حکیمیه، خیابان سازمان آب به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد یک دکل مخابراتی متعلق به یکی از شرکتهای مخابراتی که به گفته متولیان هنوز در ردیف قرار نگرفته و به تازگی نصب شده بود، به دلیل نامشخصی از محوطه‌ای که قرار داشت، به بیرون سقوط کرده است.

وی تصریح کرد: این دکل مخابراتی فقط روی کابل و دکل برق سقوط کرده و باعث پارگی کابلها و شکستن یک تیربرق شده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: خوشبختانه دکل علی‌رغم ارتفاع زیاد آن، روی هیچ فرد، خودرو و ساختمانی سقوط نکرده اما عرض خیابان را مسدود کرده بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: با حضور آتش‌نشانان ایمن‌سازی محل انجام و با حضور نصاب دکل و شرکت مخابراتی مربوطه، همکاری لازم صورت گرفت و نسبت به باز کردن و جابه‌جایی قطعات دکل اقداماتی اقدام شد.

ملکی با اشاره به بازگشایی معبر، گفت: دکلهای این‌چنینی حتماً باید به صورت کامل و ایمن نصب شود، تا زمان نصب کامل در ردیف قرار نگیرد همچنین باید از مهار شدن و ایستایی کامل آن بر روی زمین اطمینان حاصل پیدا کرد.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

آتش‌سوزی گسترده چند سوله در شهرک صنعتی جاجرود

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *