خانه / اخبار / صدیقی: برای حفظ امنیت خانواده‌ها، محله‌ها و شهرها “قربانی” لازم است

صدیقی: برای حفظ امنیت خانواده‌ها، محله‌ها و شهرها “قربانی” لازم است

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ آیت‌الله کاظم صدیقی صبح امروز در مراسم تشییع پیکر شهید حامد ضابط در ستاد فاتب با بیان اینکه سیدشهدا (ع) برای مقابله با استبداد جان خود را در راه خدا تقدیم کرد، اظهار کرد: برای دین جان  و جوان دادن ارزش دارد، امام حسین (ع) خون خود را برای شجره طیبه دین و اسلام فدا کردند تا دین ریشه‌دار شود و شیرینی دین کام جامعه را شیرین کند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه انسان دیر یا زود از این دنیا می‌رود، گفت: سرمایه دین در عالم برزخ، قبر و قیامت تا ابد انسان را سعادتمند می‌کند.

وی افزود: سیدالشهدا (ع) شرایط جامعه را از لحاظ فساد به وضعی دید که جز خون پاک و مقدسی از خامس آل عبا (ع) نمی‌توانست آن غبارها را شست‌وشو دهد و جامعه را به پاکی کشاند.

صدیقی با بیان اینکه شهدای زیادی به پیروی از راه امام حسین (ع)، جان خود را برای نظم و امنیت جامعه تقدیم کرده‌اند، متذکر شد: امروز نیز در روزهای نخست ماه محرم، یک قربانی دیگر نیز پرپر و به امام حسین (ع) منتقل شد تا امنیت برقرار شود، این بی‌دینها، بی‌رحمها و بدباطنها امنیت را به بازی گرفته‌اند.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: برای حفظ امنیت خانواده‌ها، محله‌ها شهرها، قربانی لازم است؛ تنها سلاح کافی نیست و تنها دانش اطلاعات کفایت نمی‌کند، باید مردم را با خون بیدار کرد، به صحنه آورد، باید حمایت مردم را با قربانی جلب کرد، این خون بیدارگر است، خون وجدان بشر را جریحه‌دار می‌کند، خون احساسات مردم را علیه مفسد، ظالم و یاغی می‌شوراند، هرکسی سیمای معصوم شهید ضابط را ببیند به قاتل وی لعن می‌فرستد که چنین جوانی را پرپر کرده است.

این احساسات عمومی و عواطف بشری در کنار خون شهدا می‌جوشد، احساس امنیت در جامعه و کسب و کار مرهون تلاش، نیروهای انتظامی، امنیتی و پاسداران آرامش مردم است اما عدالت و قانون بدون حمایت احساسات و عواطف کارایی لازم را ندارد.

صدیقی خطاب به نیروهای انتظامی گفت: مردم به شما آفرین و لبیک می‌گویند و در برابر یاوه‌گویی‌ها از شما دفاع می‌کنند، راهی که شهید حامد ضابط پیمود راهی است که امام حسین (ع) تصریح کردند و یکی از اهداف امام حسین (ع) حفظ امنیت بود.

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

واکنش پلیس فتا به انتشار کلیپ دزدیده شدن دختر جوان توسط راننده تاکسی اینترنتی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ رامین پاشایی، در واکنش به انتشار کلیپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *