خانه / مجله خودرو / طرح تبدیل هاوال H2 با مزدا ۳ و سایر محصولات بهمن موتور-خرداد ۹۹

طرح تبدیل هاوال H2 با مزدا ۳ و سایر محصولات بهمن موتور-خرداد ۹۹

شرکت بهمن موتور به عنوان زیرمجموعه گروه بهمن، اطلاعیه ای را برای طرح تبدیل هاوال H2 اعلام کرده و می خواهد تا خودروهایی مانند مزدا ۳ مدل ۱۳۹۸، فاو بسترن B30، کاپرا و… را به مشتریان تحویل دهد.

متن اطلاعیه شرکت بهمن موتور و گروه بهمن به شرح زیر است:

بهمن موتور طرح تبدیل خودروی هاوال H2 به سایر محصولات را تا تاریخ ۹۹/۰۳/۳۱ تمدید کرد.
در پی بد عهدی شرکای تجاری و عدم ادامه تولید خودروی هاوال H2 به واسطه ی شرایط تحریم های ظالمانه، شرکت بهمن موتور طی طرح های متفاوت اقدام به ارائه خودروی جایگزین کرده است.
با توجه به درخواست مجدد مشتریان و عدم امکان ارائه خودرو هاوال به دلیل قطع همکاری شریک تجاری در تامین قطعات، شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر خودروها در اطلاعیه ای از سوی شرکت بهمن موتور صادر و اعلام شده است:
شرایط این بخشنامه صرفا به دلیل بروز محدودیت های تولید این محصول تعریف شده و بنا به اختیار و درخواست مشتریان قابل اقدام است. لذا مشتریان گروه بهمن جهت تبدیل خودروی هاوال H2 می توانند علاوه بر نمایندگی های محل ثبت نام، به سازمان فروش شرکت بهمن موتور نیز مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است با توجه به محدودیت در موجودی محصولات قابل جایگزین، این شرایط تا تاریخ ۹۹/۰۳/۳۱ و یا اعلام تکمیل ظرفیت برقرار است و هرگونه پرداخت وجه و درخواست تبدیل پس از اعلام اتمام، مورد پذیرش نخواهد بود.

طرح تبدیل هاوال H2

درباره ی admin

همچنین ببینید

رقابت طناب کشی هامر H1 با مرسدس G63، جیمنی و میتسوبیشی L200

تماشای رقابت طناب کشی میان شاسی بلندهای قدرتمند همیشه جذاب بوده است. در جدیدترین ویدیوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *