خانه / اخبار / فیلم| کوبیدن مزدا ۳ مسروقه به خودروی پلیس/ فرار نافرجام سارقان

فیلم| کوبیدن مزدا ۳ مسروقه به خودروی پلیس/ فرار نافرجام سارقان

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ مدتی قبل واحد گشت کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض حین گشت‌زنی در خیابان سردار جنگل شمالی به یک دستگاه خودرو مزدا ۳ سفید رنگ که قصد ورود به پارکینگ یک مجمتع مسکونی داشت مشکوک شد.

با بررسی سوابق خودرو مشخص شد که خودروی مزدا ۳ دارای سابقه سرقت بوده و چند روز پیش به سرقت رفته است.

بلافاصله مأموران کلانتری با مسدود کردن مسیر خودرو مسروقه اقدام به دستگیری سرنشینان خودروی مزدا ۳ کرد.

در زمان دستگیری سرنشینان خودرو مسروقه، راننده خودرو مزدا ۳ با حرکت به سمت عقب اقدام به تخریب خودرو پلیس کرد تا مسیری برای فرار ایجاد کند که یکی از مأموران به سمت لاستیک خودرو سارقان تیراندازی کرد و مأمور دوم نیز با ایجاد مزاحمت برای راننده خودرو مزدا، مانع از فرار وی شد.

پلیس 110 , پلیس | ناجا | نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران , عملیات پلیس , پلیس پیشگیری , با وجود دخالت پلیس، راننده خودروی مسروقه به قصد فرار به شکل دنده‌عقب به حرکت خود ادامه داد و پس از برخورد شدید با پژو پارس پارک شده در کنار خیابان مجبور به توقف شد.

بر اثر این برخورد شدید، یکی از مأموران کلانتری از ناحیه پا به شدت دچار جراحت شد، با این وجود راننده مزدا ۳ و سرنشین دوم خودرو  (همسر راننده خودرو مسروقه) دستگیر شدند.

همزمان با دستگیری این زن و شوهر، ساکنان مجتمع مسکونی، محل سکونت این دو نفر را به مأموران اطلاع دادند که فردی داخل پارکینگ مجتمع در انتظار آنها بوده و در حال حاضر داخل مجتمع حضور دارد که بلافاصله مأموران نسبت به دستگیری نفر سوم اقدام کردند.

با دستگیری هر سه متهم و انتقال آنها به کلانتری، در همان تحقیقات اولیه مشخص شد هر سه نفر آنها دارای سابقه سرقت بوده و به تازگی آزاد شدند.

با بررسی سوابق راننده خودروی مسروقه مشخص شد که این شخص دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت خودرو به ویژه خودرو مزدا ۳ است که پس از تحمل ۶ ماه دوران محکومتی خود، به تازگی و در حدود یک ماه پیش از زندان آزاد شده است.

سوابق همسر این شخص نیز نشان داد که او نیز دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت به ویژه سرقت از اماکن به شیوه “کش‌روی” است که او نیز به تازگی از زندان آزاد شده؛ در بررسی سوابق فرد دستگیر شده داخل مجتمع نیز مشخص شد که وی نیز دارای سوابق متعدد در زمینه خرید و فروش خودروهای مسروقه بوده و اواخر سال گذشته از زندان آزاد شده است.

سرهنگ رسول بهرامی؛ رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض با اعلام خبر دستگیری این سه متهم سابقه‌دار گفت:  درادامه رسیدگی به این پرونده، مالک خودرو مسروقه مزدا ۳ و همچنین مالک پژو پارس به کلانتری دعوت شده و نسبت به طرح شکایت از افراد دستگیر شده اقدام کردند همچنین مأمور کلانتری که به شدت از ناحیه پا آسیب دیده بود ، جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

آتش‌سوزی پژو ۴۰۵ در خیابان پیروزی + فیلم و تصاویر

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ پیش از ظهر امروز یک دستگاه خودروی پژو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *