خانه / اخبار / مدفون شدن کارگر جوان زیر خروارها خاک + تصاویر

مدفون شدن کارگر جوان زیر خروارها خاک + تصاویر

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر سقوط مرگبار کارگر در چاه، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۶ روز گذشته حادثه گرفتار شدن کارگر داخل چاه به آدرس سهروردی، بالاتر از خیابان بهشتی، داخل کوچه مطهری، به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان چهار دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: محل حادثه یک قطعه زمین در حال ساخت در مرحله “فوندانسیون” بود و چاهی به عمق حدود ۱۱ متر حفر شده و کارگری در آن مشغول کار بود.

وی خاطرنشان کرد: به گفته کارگران حاضر در محل، به یک باره این چاه کاملاً تخریب شده و مقدار بسیار زیادی خاک روی این فرد ریخته و به هیچ وجه اثری از وی پیدا نبود.

ملکی با اشاره به سست بودن خاک، گفت: خاک در مقابل آتش‌نشانان چند بار دیگر نیز ریزش کرد که آتش‌نشانان به سرعت ضمن انجام ایمن‌سازی‌های لازم، با استفاده از یک دستگاه بیل‌مکانیکی متعلق به سازمان آتش‌نشانی، ابتدا گودال عمیقی در اطراف محل حادثه حفر کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران بیان کرد: بعد از تلاش بی‌وقفه که حتی در طول شب گذشته نیز ادامه داشت، عملیات با لحاظ جوانب ایمنی ادامه یافت تا اینکه حدود ساعت ۱۰:۱۶ صبح امروز، آتش‌نشانان موفق شدند به این فرد دسترسی پیدا کرده و وی را از زیر خروارها خاک خارج کنند.

وی عنوان کرد: این جوان حدوداً ۲۵ ساله افغانستانی به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود، در نهایت محل حادثه تحویل عوامل انتظامی شد و آتش‌نشانان به ایستگاه‌های خود مراجعه کردند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , اورژانس ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , اورژانس ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , اورژانس ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , اورژانس ,

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

۲۷۱ هزار مراجعه به پزشکی قانونی به دلیل نزاع در ۵ ماه نخست سال + جدول

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ بنابر آمار ارائه شده توسط سازمان پزشکی قانونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *