خانه / اخبار / معلق ماندن کارگر روی شیشه ساختمان + تصاویر

معلق ماندن کارگر روی شیشه ساختمان + تصاویر

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر حادثه گرفتار شدن یک نفر روی نمای ساختمان، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۸:۴۷ امروز حادثه سقوط گرفتار شدن یک نفر روی نمای ساختمان، در خیابان پیروزی، نبش کوچه حافظ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۱۱۷ به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه اداری بود و پنجره‌های آن به داخل ساختمان راهی نداشت.

وی تصریح کرد: معمولاً در این ساختمانهای اینچنینی که می‌تواند چالش‌آفرین باشد، نفراتی برای تمیز کردن شیشه‌ها، از طریق نصب کارگاه راپل و طنابهای مخصوص، اقدام به تمیز کردن شیشه‌ها می‌کنند.

ملکی خاطرنشان کرد: در ساختمان مذکور نیز یک نفر مشغول تمیز کردن شیشه‌ها بود و در طبقه چهارم به دلیل ایجاد مشکلات برای تجهیزات و به گفته خودش حدود نیم ساعت در آنجا معلق مانده بود که پس از اعلام حادثه به سامانه ۱۲۵ و با حضور آتش‌نشانان، این شخص با استفاده از نردبان هیدرولیکی به سلامت به سطح زمین انتقال یافت.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه اینگونه کارها باید به صورت تیمی و نه انفرادی انجام شود، بیان کرد: نفراتی نیز باید به عنوان مراقب و حائل در کنار افراد باشند.

به گفته وی، در ساعت ۱۹:۱۵ این عملیات به پایان رسید و آتش‌نشانان محل حادثه را ترک کردند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , حوادث ,

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

آتش‌سوزی گسترده چند سوله در شهرک صنعتی جاجرود

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *