خانه / اخبار / وصال مادر و دختر پس از ۲۲ سال

وصال مادر و دختر پس از ۲۲ سال

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ یازدهم شهریورماه سال جاری خانمی ۲۴ ساله با مراجعه به دادسرای امورجنایی تهران در دادخواستی از فقدان ۲۲ ساله مادرش به نام سمیرا اعلام شکایت کرد.

پرونده با موضوع فقدان افراد تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور معاون ارجاع دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در اختیار کارآگاهان اداره چهارم “پیگیری فقدان افراد ” قرار گرفت.

شاکی با حضور در اداره چهارم به کارآگاهان گفت: وقتی دو سالم بود مادرم از پدرم جدا شد و نزد پدرم زندگی کردم و دیگر هیچ وقت مادرم را ندیده‌ام و اطلاعی از او ندارم.

کارآگاهان پس از شنیدن اظهارت شاکی با انجام تحقیقات میدانی و پلیسی موفق شدند هویت کامل فقدانی را شناسایی کنند.

کارآگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات خود محل سکونت فقدانی را در حوالی غرب تهران شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی وی در هجدهم شهریورماه به اداره چهارم دعوت شد و دختر جوان در مواجهه حضوری پس از ۲۲ سال بی‌خبری از مادرش، وی را ملاقات کرد و به آغوش کشید.

سرهنگ مرتضی نثاری؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اقدامات ویژه کارآگاهان اداره چهارم که منجر به وصال مادر و فرزند بعداز ۲۲ سال شد پرونده برای سیرمراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

واکنش پلیس فتا به انتشار کلیپ دزدیده شدن دختر جوان توسط راننده تاکسی اینترنتی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ رامین پاشایی، در واکنش به انتشار کلیپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *